EXO-GAMING
Doriți să reacționați la acest mesaj? Creați un cont în câteva clickuri sau conectați-vă pentru a continua.
EXO-GAMING

Bine ati venit in comunitatea noastrea exo-gaming.


Nu sunteti conectat. Conectați-vă sau înregistrați-vă

Cereri Admin

+4
zA[l]eX
iPhone6Apple8.
Wallance
Admin
8 participanți

In jos  Mesaj [Pagina 1 din 1]

1Cereri Admin Empty Cereri Admin Mier Dec 23, 2015 9:12 am

Admin


Admin

Nume:
Varsta:
Ore jucate:
Activitate:
De ce doresti:
Motivu care vrei sa devi:
Ceva despre tine:

https://exo-gaming.forumgratuit.ro

2Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Joi Dec 24, 2015 8:50 pm

Wallance



Nume: Wallanc
Varsta: am 17 ani.
Ore jucate: 2.
Activitate: o sa fac pe parcurs.
De ce doresti: Deoarece vreau sa ajut aceasta comunitate si acest server
Motivu care vrei sa devi: Sunt foarte serios si cu capul pe umerii.
Ceva despre tine: Pentru început, pot spune că mă numesc Madalin şi am vârsta de 17 ani. În general sunt un băiat modest, cu cei 7 ani de acasă, genul de om pe care te poţi baza şi în care poţi avea înceredere, un băiat foarte inteligent şi vorbăreţ când e cazul. Sunt în general o fire calmă, ştiu să mă controlez şi chiar ştiu să când trebuie să vorbesc şi când trebuie să tac. Îmi place foarte mult să mă joc pe PC, să ies cu prietenii în parc, la biliard, la fotbal şi să comunic cu ei. Mai pot spune despre mine că sunt un tip cu capul pe umeri, care nu suportă oamenii cu 2 feţe, eu sunt genul care spune totul verde-n faţă şi îmi ajut prietenii cu tot ce pot, indiferent dacă sunt puse în ipostaze mai puţin plăcute, gen să ma fac de râs. Sunt o persoană, de treabă dacă ajungi să mă cunoşti, şi care nu îşi 'pierde minţiile' pentru o funcţie. Cam atât despre mine, alte lucruri pot spune prietenii sau cei care mă cunosc. Nu sunt o persoană căreia să îi placă să se descrie, perfer să o facă altcineva.

3Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Vin Dec 25, 2015 8:05 am

Admin


Admin

Acceptat pentru teste.

https://exo-gaming.forumgratuit.ro

4Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Vin Dec 25, 2015 8:35 am

iPhone6Apple8.



Nume:iPhone6Apple8.
Varsta:15 ani.
Ore jucate:Nu am ore,dar având în vedere că este un server nou,cred că m-aș putea încadra,deoarece a fost deschis doar in 24.12.2015. Smile
Activitate:O să fiu foarte activ,fiindcă acest server poate devenii mare în viitor,și vreau să ajut cu cât pot.
De ce doresti:Pentru a fi un server cu capul pe umeri,să fie admini capabili,cât și helperi,leaderii să știe de ce sunt la acel post,etc. Smile
Motivu care vrei sa devi:Să scap de hackeri,să îi pedepsesc pe cei cu un limbaj neadecvat serverului nostru,etc.
Ceva despre tine:Am 15 ani,ochii albaștrii,sunt un om capabil să realizez ceva mare,am planuri mărețe pentru viitor,am o imaginație bogata.  cyclops

Mulțumesc indiferent de decizia aleasă.  Very Happy

5Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Vin Dec 25, 2015 3:33 pm

zA[l]eX



Nume: zA[l]eX.
Varsta:14
Ore jucate: s-a dat wipe
Activitate:toata ziua
De ce doresti:pentru ca am mai avut inainte de wipe
Motivu care vrei sa devi:Admin lv 1 .cum am precizat mai sus ca am mai fost inainte de wipe
Ceva despre tine:Sunt un baiat de treaba si sunt activ.

6Cereri Admin Empty Yo Vin Dec 25, 2015 3:46 pm

Petrica



Nume:Petrica
Varsta:16
Ore jucate:15
Activitate:zilnic
De ce doresti:Am mai fost helper si inainte de wipe.
Motivu care vrei sa devi:Sa ajut playeri.
Ceva despre tine:Sunt din Iasi

7Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Vin Dec 25, 2015 3:58 pm

RoberT.



Nume:Barowak
Varsta:15
Ore jucate:5 sa dat wipee oricum
Activitate:5ore +
De ce doresti:Sa ajut Servarul JUcatorii etc.
Motivu care vrei sa devi:Sa ajut servarul
Ceva despre tine:Ma numesc Marius am 15 ani locuiesc in Mioveni Judetul Argesti.Imi place foarte mult samp CSGO.Hobyurile mele sunt Footbal Samp.Cam atat despre mine in parcus o sa aflati mai multe informatii

8Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Vin Dec 25, 2015 4:39 pm

Bett98

Bett98

Nume:Bett98
Varsta:16 ani
Ore jucate:S-a da wipe.
Activitate:Sunt de cand s-a deschis sv.
De ce doresti:Doresc admin este datoria experientei mele, ma pricep foarte bine in asta, am mai fost admin pe comunitatile cunoscute din romania si am facut o treaba de minune.
Motivu care vrei sa devi:Am spus mai sus.
Ceva despre tine::Salut, numele meu este Sabin.Sunt o fire prietenoasa, calma care nu tolereaza nesimtirea si lipsa de respectsi care incearca pe tot posibil, sa nu dezamageasca persoanele din jurul ei.Imi place mult sa muncesc pentru a obtine ceva si acest lucru il fac de unul singur.Sunt o persoana sufletista, optimista si imi place sa ajut persoana din jurul meu pentru un simplu "multumesc".

9Cereri Admin Empty Re: Cereri Admin Dum Dec 27, 2015 9:39 pm

cL.



Nume: cL.
Varsta:16
Ore jucate:3
Activitate: Astazi am aflat de server , de maine o sa fiu activ mereu
De ce doresti: Deoarece a avea admin este o responsabilitate foarte mare si cred ca eu sunt in stare de a avea admin aici pentru a ajuta serverul pe viitor
Motivu care vrei sa devi: Deoarece este un server la inceput si are nevoie sa fie populat , pot ajuta la populare , si doresc admin pentru a ajuta playerii acestui server
Ceva despre tine: Doresc sa incep cu un salut , ma numesc Ghinoiu Claudiu sunt din Calimanesti , Rm.Valcea si imi place mult samp-ul cat si celelalte jocuri . Sunt cuminte , de treaba mereu vorbaret , si genul de baiat care nu lasa niciodata ceva neterminat , cam atat despre mine sper sa aflati mai multe pe viitor .

Continut sponsorizat



Sus  Mesaj [Pagina 1 din 1]

Permisiunile acestui forum:
Nu puteti raspunde la subiectele acestui forum